DL-RFM69HC-433M
Extended
Manufacturer
DreamLNK
MFR.Part #
DL-RFM69HC-433M
JLCPCB Part #
C2844476
Package
SMD,16x16mm
Description
-105dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 16.5dBm 16mA 433MHz 95mA GFSK、FSK、OOK、MSK Module reset function、Integrated temperature sensor、Integrated phase-locked loop、AES encryption SPI Transceiver SMD,16x16mm RF Modules ROHS