TAEF-25SA-Q-T/R
Extended
Manufacturer
Diptronics
MFR.Part #
TAEF-25SA-Q-T/R
JLCPCB Part #
C240295
Package
SMD,6x3.8mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 2.5mm 3.8mm 50mA 6mm No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x3.8mm Tactile Switches ROHS