TA4-58G1-V
Extended
Manufacturer
Diptronics
MFR.Part #
TA4-58G1-V
JLCPCB Part #
C501314
Package
Plugin
Description
5.8mm 8mm 9.5mm Green No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件 Tactile Switches ROHS