DTST-62N-V
Extended
Manufacturer
Diptronics
MFR.Part #
DTST-62N-V
JLCPCB Part #
C483868
Package
Plugin,6.2x6.2mm
Description
-25℃~+70℃ 12V 50mA 5mm 6.2mm 6.2mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS