ZXMN10A08E6TC
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZXMN10A08E6TC
JLCPCB Part #
C7418393
Package
SOT-26
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1W 1.5A 100V 250mΩ@10V 405pF 4V 7.7nC@10V SOT-26 MOSFETs ROHS