SMAJ100CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ100CA-13-F
JLCPCB Part #
C134938
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1.2A 100V 123V 324V 400W@8.3ms 5uA Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS