APX803L20-26SA-7
MFR.Part #
APX803L20-26SA-7
JLCPCB Part #
C5378689
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1uA 2.6V 220ms 900mV~5.5V Active Low Open Drain Voltage monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS