SDT5H100P5-7
MFR.Part #
SDT5H100P5-7
JLCPCB Part #
C151345
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 100uA@100V 150A 5A 620mV@5A Power-DI-5 Schottky Diodes ROHS