DDZ13BS-7
MFR.Part #
DDZ13BS-7
JLCPCB Part #
C780801
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@10V 110Ω 12.55V~13.21V 13V 14Ω 470mW SOD-323 Zener Diodes ROHS