SDT5A50SAF-13
MFR.Part #
SDT5A50SAF-13
JLCPCB Part #
C17308651
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 300uA@50V 50A 50V 520mV@5A 5A DO-214AC(SMA) Diodes - General Purpose ROHS