SMBJ70CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ70CA-13-F
JLCPCB Part #
C135099
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 113V 5.3A 5uA 600W@8.3ms 70V 89.5V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS