SDT12A120P5-7D
MFR.Part #
SDT12A120P5-7D
JLCPCB Part #
C7075449
Package
PowerDI5
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 120V 12A 300A 500uA@120V 800mV@12A PowerDI5 Schottky Diodes ROHS