SBRT25U60SLP-13
MFR.Part #
SBRT25U60SLP-13
JLCPCB Part #
C445031
Package
Power-DI-5060-8
Description
-55℃~+150℃ 220A 25A 400uA@60V 550mV@25A 60V Power-DI-5060-8 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS