SBR20A200CTB-13
MFR.Part #
SBR20A200CTB-13
JLCPCB Part #
C460746
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@200V 200V 20A 960mV@20A TO-263AB(D2PAK) Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS