RTT410-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
RTT410-13
JLCPCB Part #
C5245093
Package
SMD
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.3V@4A 100A 1kV 4A 5uA@1000V Single-Phase Rectifier SMD Bridge Rectifiers ROHS