BZT52C51S-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C51S-13
JLCPCB Part #
C6132965
Package
SOD-323
Description
100nA@38V 100Ω 200mW 51V SOD-323 Zener Diodes ROHS