RDBF258-13
MFR.Part #
RDBF258-13
JLCPCB Part #
C17531968
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.3V@2.5A 2.5A 5uA@800V 75A 800V Single-Phase Rectifier DBF Bridge Rectifiers ROHS