3.0SMCJ75A-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
3.0SMCJ75A-13
JLCPCB Part #
C19948340
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 121V 24.8A@10/1000us 3kW@10/1000us 5uA 75V 92.1V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS