RABF210-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
RABF210-13
JLCPCB Part #
C3589754
Package
SOP-4A
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.3V@2A 1kV 2A 5uA@1kV 60A Single-Phase Rectifier SOP-4A Bridge Rectifiers ROHS