P6SMAJ28ADF-13
MFR.Part #
P6SMAJ28ADF-13
JLCPCB Part #
C3709252
Package
Flat-D
Description
-55℃~+150℃ 13.2A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W TVS Flat-D ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS