DDZX11C-7
MFR.Part #
DDZX11C-7
JLCPCB Part #
C5624635
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 10.82V~11.38V 100nA@8.4V 10Ω 11V 300mW SOT-23-3 Zener Diodes ROHS