P4SMAJ64ADF-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
P4SMAJ64ADF-13
JLCPCB Part #
C1981232
Package
D-FLAT
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 3.9A@10/1000us 400W@10/1000us 64V 78.6V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional D-FLAT ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS