MBR20100CTF-G1
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
MBR20100CTF-G1
JLCPCB Part #
C526661
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 10A 150A 850mV@10A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS