APX803L20-39SA-7
MFR.Part #
APX803L20-39SA-7
JLCPCB Part #
C6125261
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 3.9V 55ms 900mV~5.5V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS