GBJ15005-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
GBJ15005-F
JLCPCB Part #
C3590899
Description
-65℃~+150℃@(Tj) 1.05V@7.5A 10uA@50V 15A 240A 50V Single-Phase Rectifier GBJ Bridge Rectifiers ROHS