DP350T05-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DP350T05-7
JLCPCB Part #
C460717
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 PNP 30 300mW 350V 350mV 500mA 50MHz 50nA 5V PNP SOT-23 Bipolar (BJT) ROHS