SBR10U200CTB
MFR.Part #
SBR10U200CTB
JLCPCB Part #
C4360678
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 200V 200uA@200V 5A 820mV@5A TO-263AB(D2PAK) Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS