DMTH6004SPS-13
MFR.Part #
DMTH6004SPS-13
JLCPCB Part #
C5711778
Package
PowerDI5060-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 105.2pF 2.1W、167W 25A、100A 3.1mΩ@10V 4.556nF 4V 60V 95.4nC@10V PowerDI5060-8 MOSFETs ROHS