DMTH10H4M5LPSW
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMTH10H4M5LPSW
JLCPCB Part #
C19950011
Package
PowerDI5060-8
Description
-55℃~+175℃ 1.302nF 100V 107A 136W 2.5V@250uA 25.5pF 4.843nF 4.9mΩ@10V 80nC@10V N-Channel PowerDI5060-8 MOSFETs ROHS