DESDA5V3LQ-7
MFR.Part #
DESDA5V3LQ-7
JLCPCB Part #
C3708310
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 2 20A 220pF 250W 2uA 3V 5.3V IEC 61000-4-2 TVS SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS