DMTH10H025LK3-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMTH10H025LK3-13
JLCPCB Part #
C6225464
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.477nF@50V 100V 100W 20pF@50V 21nC@10V 22mΩ@10V 3V 51.7A TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS