DMN2005K-7
MFR.Part #
DMN2005K-7
JLCPCB Part #
C260950
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20V 300mA 350mW 36pF 4.2pF 400mΩ@2.7V、550mΩ@1.8V 5.7pF 500pC@4.5V 900mV SOT-23 MOSFETs ROHS