DMN2004K-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMN2004K-7
JLCPCB Part #
C75285
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 N-channel 150pF 1V 20V 20pF 25pF 350mW 400mΩ@4.5V、700mΩ@1.8V 630mA 900pC@4.5V SOT-23 MOSFETs ROHS