DDZX12C-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DDZX12C-7
JLCPCB Part #
C5244857
Package
SOT-23
Description
100nA 11.74V~12.35V 110Ω 12V 12Ω 300mW Independent SOT-23 Zener Diodes ROHS