DDZ20CS-7
MFR.Part #
DDZ20CS-7
JLCPCB Part #
C5248775
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 19.23V~20.22V 200mW 200Ω 20V 28Ω 50nA@15V SOD-323 Zener Diodes ROHS