D18AP2WF-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
D18AP2WF-7
JLCPCB Part #
C7156632
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 1.125kW@8/20us 18V 1uA 20V 29.2V 7.71A IEC 61000-4-2 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS