SMBJ17CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ17CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C1974214
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 17V 21.7A 21.7V 27.6V 5uA 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS