BZT585B8V2T-7
MFR.Part #
BZT585B8V2T-7
JLCPCB Part #
C5199761
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 350mW 700nA 8.04V~8.36V 8.2V 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS