APX803L-29SA-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
APX803L-29SA-7
JLCPCB Part #
C2066862
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃ 1 1uA 2.9V 220ms 900mV~5.5V Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS