BZT585B6V8TQ-7
MFR.Part #
BZT585B6V8TQ-7
JLCPCB Part #
C5583770
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 2uA@4V 350mW 6.66V~6.94V 6.8V 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS