AP7380-36WR-7
MFR.Part #
AP7380-36WR-7
JLCPCB Part #
C5564321
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 150mA 24V 3.6V 3uA 580mV@(50mA) Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-25 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS