1.5KE200A-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE200A-T
JLCPCB Part #
C516615
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 171V 210V 274V 5.5A 5uA TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS