EK508A-02P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
EK508A-02P
JLCPCB Part #
C182810
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12~24 2 20A 300V 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS