ECH381R-03P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
ECH381R-03P
JLCPCB Part #
C192650
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+120℃ 1 14A 1x3P 3 3.81mm 320V 3P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS