EC762V-03P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
EC762V-03P
Description
-40℃~+120℃ 1 1x3P 3 300V 30A 3P 7.62mm Green Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS