EC762HV-03P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
EC762HV-03P
Description
-40℃~+120℃ 1 1x3P 3 3P 40A 600V 7.62mm 8~30 Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS