RM14D101KD1IE100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
RM14D101KD1IE100
JLCPCB Part #
C2761669
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100V 165V 28J 2nF@1kHz 4.5kA 600mW 60V 85V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS