CC1H102MC1PDB44B30MF
MFR.Part #
CC1H102MC1PDB44B30MF
JLCPCB Part #
C254065
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1nF 2.2mm 4.7mm 5.08mm 50V Y5P ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS