S24SE150R9PDFA
MFR.Part #
S24SE150R9PDFA
JLCPCB Part #
C17342171
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 15V 15W 1A 87.5% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS