S24SE150R9PDFH
MFR.Part #
S24SE150R9PDFH
JLCPCB Part #
C17638062
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 15V 15W 1A 87.5% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS